העגלה שלך

ההזמנה שלך כרגע ריקה.

טומיברי (Tommy Berry) היא החברה המובילה שתפתח לך את הדלת לעולם הריחות והאווירה הנעימה, בסגנון צעיר ומרענן.

זוהי חברת האהבה וההשראה של הדס, מייסדת העסק, שבזכותה טומיברי הפכה למקום מיוחד למעריצי הניחוחות והאווירה הנפלאה. הרעיון הראשוני התעורר בראשה בשנת 2016, כאשר טומי, הבן הראשון של הדס, ראה אור לראשונה והכניס עימו אווירה חדשה ומרעננת לבית. עם הזמן, הבן השני, ברי, הצטרף אל המשפחה ואל העסק, ומאז החל החלום לקרום עור וגידים ובשנת 2020 הוקמה טומיברי כחלק מחזון עסקי עם מטרה ברורה - להציע גישה חדשה וייחודית לעולם הריחות והאווירה הנעימה לבית ולמשרד.

 

הדס היא לא פחות מאשר בעלת החזון והמוציאה אל הפועל של העסק. עם הדס בראש הפרויקט, נוצרה חברה למכירת מפיצי ריח ומוצרי אוויר איכותיים, שמתמקדת באהבת הניחוחות והרעיון שכל אחד יכול וצריך ליהנות מאווירה נפלאה בבית ובמשרד. טומיברי מתמקדת במגוון רחב של ריחות משכרים ומוצרי אוויר באיכות גבוהה ביותר, ומציעה לך להתנסות בגישה אישית, ייחודית ויצירתית לעולם הניחוחות והאווירה הנעימה.

כשאתה קונה אצלנו, אתה לא רק מקבל מפיצי ריח ומוצרי אוויר מעולים, אלא גם מתמקם בתוך הסיפור המרתק של טומי, ברי והדס - המשפחה שהפכה את חלומה למציאות. הדס ובניה הם הנשמה וההשראה שמניעה את העסק, אך ברור שאתה, הלקוח, הינך החלק החשוב ביותר בסיפור. כל מוצר שמגיע אליך הוא חלק בלתי נפרד מהסיפור הצעיר והמרענן של טומיברי ומהקהילה הייחודית והנפלאה שלנו.

אך רעיון וחזון מושלמים ככל שיהיו, אף פעם לא יתממשו ללא צוות איכותי ומקצועי על שלל המחלקות השונות, שהינו חלק בלתי נפרד מהחלום הזה שנקרא טומיברי. צוות מומחים לניחוחות ואווירה, שמגיעים לכל פינה בעולם כדי למצוא ולייבא בשבילך את המוצרים המושלמים שיפיצו ניחוח נפלא וייחודי בבית או במשרד. צוות שירות לקוחות מקצועי ואדיב, המכירות והתמיכה הטכנית שזמין 24/7 לכל שאלה, בקשה או בעיה באמצעות המייל והוואטסאפ. צוות הטכנולוגיה המתקדמת שאחראי על אבטחת המידע, שדרוג מתמיד של האתר ופיתוח טכנולוגיות חדשות להמשך צמיחה ושיפור חווית הלקוח. וצוות לוגיסטיקה יעיל שאחראי על הטיפול בהזמנות החל מרגע קבלתן באתר ועד למשלוח המהיר והבטוח ישירות אל הלקוחות שלנו ברחבי הארץ.

טומיברי היא הרבה יותר מאשר חברה למכירת ריחות, היא בעצם קהילה נפלאה של אנשים שאוהבים לפגוש באווירה נעימה וניחוחות משכרים. אנחנו כאן כדי להציע לך את המוצרים המושלמים והאיכותיים ביותר, שישדרגו ויחדשו לא רק את הריח והאווירה סביב, אלא גם את איכות החיים וההנאה מהסביבה הביתית והמשרדית שלך.